פנינים של תקווה

הכירי את ערכת המגנטים שלי. פנינה אחת של תקווה בכל יום וכבר תרגישי יותר טוב.

אני רוצה לקבל את הערכה

"אני כשבועיים אחרי לידה שניה. מרגישה שכל התהליכים קורים יותר מפעם הראשונה. ההורמונים משתוללים, קצב החיים מסחרר. בסערת הרגשות המסרים המחזקים של פניני תקווה ריגשו אותי עד דמעות, נגעו בי ודיברו אלי. מזכירים שיש אור בקצה המנהרה, מרגיעים, מחזקים, נוגעים ומלטפים את הנשיות והאמהות שבי."

ב. מ, כפר יונה

לרוכשות באתר מחיר מיוחד 27₪ במקום 35₪

או צלצלי אלי: 050-878-3200

תמר, באת לי בדיוק בזמן שבו הייתי בסערה ובהלה. אחד הקשים הכי גדולים שלי היה להסביר לבעלי מה אני עוברת. לא הצלחתי למצוא את הדרך אליו. הרגשתי שהוא ממש לא מבין אותי ולא משנה כמה שאני מנסה. כבר הייתי מיואשת ואז בפגישה שלנו, עזרת לי להבין קודם כל את מה שאני מרגישה, אחר כך לדבר את זה ומשם לשתף ולהעביר את המסר לבעלי לאמא שלי ולסביבה כולה. זה עשה שינוי כל כך גדול. אין לי אפילו מלים להסביר את המשמעות של מה שעשית שם בפשטות

א. ד, מטבריה

תמר ליוותה אותי בתקופה הכי קשה שחוויתי (אחרי שתי הפלות). הליווי שלה מסור, אכפתי, קשוב ועמוק, במהלכו גרמה לי להיפתח ולגעת בנקודות נוספות (ללא קשר ישיר להפלות, אך השפיעו על מצבי). אני מרגישה שבזכותה הצלחתי להתרומם מהמשבר ואפילו להעצים את עצמי. העצות והתובנות שלה תמיד איתי ולעזר בהמשך חיי! תודה לך וכיף לדעת שאת שם לתמוך כשצריך!

ג. כ, ממשגב

תמר מקסימה, עוד פחות מ24 שעות מגיעה השנה החדשה ואיתה נפתחות דלתות חדשות. לפני שנסגרת דלת השנה הנוכחית אני רוצה להודות לך. להודות על הקשבה ותמיכה, על ייעוץ ורצון לעזור. לא פגשתי אותך (עדיין) אבל דמותך מחזקת אותי מאוד. מאחלת שהשנה החדשה תביא איתה רוחות טובות ובריאות, הסתכלות טובה ושמחה. רוגע ושלווה לגוף ולנפש.

ד. א, מחיפה

אולי זה יעניין אותך

הדרכת "הצעד הראשון"

אני יודעת שזה לא פשוט, הייתי שם גם. את ממש רוצה לראות את האור שם בקצה המנהרה, ואני רוצה לומר לך שזה אפשרי .

הדרכה דיגיטלית | חינם

לפרטים נוספים

בואי נהיה בקשר

כל הזכויות שמורות ברכת אביה 2020